14Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Neden üye olunur?

Sesli sohbet chat sitelerinde neden üye olunur, Üye olmasının sebepleri nelerdir insanların aynı ortamda devamlı kaldığı zaman nikini üye eder ve sizin nikinizi sizden başka kimse kullanamaz.

Bir seyler yapılmış belli ki daha da fazlası yapılacak ama ben neden bu sesli sitelerinde nasıl üye olarak yer almalıyım?” bu soruyu kendinize soruyorsunuzdur. Sesli chat esnasında bir user olarak değilde yetkili olarak aşamasında, sizden üye değilseniz üye olmanız istenecektir.

Sesli chat ile üyelik için kendimizi büyük bir aile olarak hissedip birlik ve beraberliğimizi yaşatacağımız buluşma noktamız olacaktır.

Seslimaviay.com'a sadece ailemiz değil sevgili sesli sohbet üyelerinin hayat mücadelesinde yardımlaşma, dayanışma, gelişme ve geliştirme noktasındaki en büyük dayanağı olacaktır.

Kameralı ve Canlı olarak bilinen bunların yanı sıra sosyal sorumluluk sohbet adından söz ettirecek, kavramlarının daha güzel olmasını ve çevrelerine karşı duyarlılıklarının yankılandığı sesi oluşturacaktır.

Not sitemize sizde üye olabilir ve sevdikleriniz ile aynı çatı altında olup sizin kendi adınızı üye ederek veya sevdiğiniz bir nicki kullanarak kendinize üye edip sizden başkası tarafından kullanılmasını istemiyorsanız sizde üye olunuz.

Yazar : Emir
10 Kas 2019
330 Görüntüleme

Tags:


Gönder